icon

ARTYN teatro misija - eiti artyn Žmogaus, naikinti ribą tarp scenos ir žiūrovo.


Parama

VšĮ Gedimino Šimkaus Teatras ARTYN

Adresas: V. Nagevičiaus G. 3, LT-08237 Vilnius

Įmonės Kodas: 305504391

Swedbank: LT827300010162234766

Turime Paramos Gavėjo Statusą Ir Galite Mūsų Veiklą Paremti 0,6 Arba 1,2% GPM.

Aktorė

Aušra Stonienė

Teatru susidomėjau nuo pat atvažiavimo gyventi į Klaipėdą 2001 metais. Pirmas mano susitikimas su teatru įvyko tais pačiais metais spektaklyje „Ožys” (apgautas vyras). Labai patiko spektaklis, V. Anužio vaidyba. Sužavėjo pati dramos teatro aplinka – užburianti, magiška. Nuo to karto kas antrą savaitgalį pradėjau lankytis teatre. Sėdėdama žiūrovų salėje dažnai pasvajodavau, kad smagu būtų atsidurti kitoje rampos pusėje – scenoje, prisiliesti prie kūrybos, vaidinti.
Kartą sūnaus mokytoja pasiūlė suvaidinti jos kuriamame kalėdiniame spektaklyje, kuriame tėvai vaidino vaikams. Tai buvo siurprizas mažiesiems. Idėja man labai patiko. Nutariau pabandyti. Lapės vaidmuo, tekęs man, buvo pagrindinis. Scenoje jaučiausi puikiai, pakylėtai. Premjera sulaukė pasisekimo.
Kai sužinojau, kad mieste kuriama nauja teatro trupė, net neabejojau, kad tai man. Esu dėkinga likimui, kad galiu iš arti matyti teatro virtuvę, kurti vaidmenis ir mėgautis pačiu kūrybos procesu. Teatras yra vienas iš būdų savęs lukštenimui ir tas procesas kartais būna sunkus, bet stebinančiai įdomus. Kūryba visada veda į priekį, be jos mano gyvenimas būtų nuobodus. Teatras ARTYN – tai pilnas atradimų sūkurys!